روتین پوستى یک بانوى نمونه 

روتین پوستى یک بانوى نمونه را در این مطلب مى خواهیم بررسى کنیم، فقط فراموش نکنید نمونه هاى مختلف همین محصولات از برند هاى مختلف دیگر در بازار جهانى محصولات بهداشتى موجود هست، که شما مى توانید با قیمت کمترى بر اساس بودجه خود، محصولات مورد نظر خود را خریدارى کنید. در این جا دست به بررسى روتین پوستى کاترین میدلتون زده شده است که یکى از بانوان تاثیر گذار در جامعه کشور خود مى باشد البته دنبال کننده هاى فراوانى در کشور هاى دیگر هم دارا مى باشد. (روتین پوستى)

 

١Gold Bee Venom Mask

 

به قیمت 620$ که کار کنترل ماهیچه هاى صورت را براى بلند کردن سریع و سفت کردن و استحکام پوست و در عین حال کار کردن روی خطوط و چین و چروک های خفیف، این محصول انتشار کلاژن هم براى پوست انجام مى دهد. (روتین پوستى)

روتین پوستى یک بانوى نمونه Gold Bee Venom Mask

٢Nivea Visage Pure and Natural Moisturizing Day Cream

 

به قیمت 5.35£ که  این محصول به طور طبیعی باعث نرمى و صافى پوست مى شود، رطوبت و طراوت 24 ساعته را افزایش می دهد و نور طبیعی سالم پوست  که نیاز دارد را غنی سازی می کند. کرم حاوی مواد طبیعی مانند آلوئه ورا و روغن آرگان (منبع ویتامین E) است که هر دو به صورت طبیعى باعث بازسازى پوست مى شوند.

روتین پوستى یک بانوى نمونه nivea

٣Biotulin Supreme Skin Gel 15 ml

 

به قیمت 49.99€ که قابل مقایسه با بوتاکس است. Biotulin  به عنوان یک لوسیون استفاده می شود و صورت را سفت  نمی کند. Biotulin حاوی کاهش دهنده طبیعی استخراج شده از گیاه Acmella oleracea است که گفته می شود برای کاهش انقباض عضلانی و آرام کردن ویژگی های صورت در اطراف چشم است. گفته شده است که پوست در عرض یک ساعت ظاهری قوی تر را ایجاد مى کند و اثرات آن تا 24 ساعت طول می کشد. میشل اوباما همچنین از این محصول به عنوان توصیه کیت استفاده می کند. (روتین پوستى)

روتین پوستى یک بانوى نمونه Biotulin

۴Laura Mercier Tinted Moisturizer Broad Spectrum SPF 20-Oil Free

 

به قیمت$ 44 که این محصول پوست کیت را مرطوب و براق مى کند.

روتین پوستى یک بانوى نمونه Laura

۵Karin Herzog Professional Cleanser

 

به قیمت 86.60$ که این محصول با فرمولاسیون های طبیعی خالص از جمله Gardenia وRosacea و Geranium، روغن کنجد، به شکل منحصر به فردى کمک می کند تا مشکل منافذ پوست حل شود، PH پوست را تنظیم مى کند و پوست را تمیز می کند. (روتین پوستى)

روتین پوستى یک بانوى نمونه Karin

۶Karin Herzog Vita-A-Kombi 2

 

به قیمت 53.60£ این محصول حاوی 2٪ اکسیژن است که پوست هاى چرب یا پیر را نرمال می کند همچنین پوست را هیدراته می کند و به کاهش چین و چروک پوست کمک می کند.

روتین پوستى یک بانوى نمونه karin

٧Karin Herzog Oxygen Face

 

به قیمت 34£ که این محصول به ترشح  چربى طبیعی پوست کمک مى کند و پوست را ترمیم مى کند و لایه نازک hydro-lipid پوست را متعادل مى کند. پوستی تازه و شفاف را در یک محصول به ارمغان می آورد.

روتین پوستى یک بانوى نمونه k

٨Certified Organic Rosehip Oil Trilogy

 

به قیمت 16.50£ که این محصول ارگانیک یکى از آیتم هاى مورد علاقه  کیت است که باعث شد به سمت محصولات گیاهى و طبیعى روى آورد که از جمله محصول مورد علاقه مادر او کارول میدلتون هم هست که این روغن گل رز از جمله فوایدش باعث آب رسانى و شفاف سازى و لطیف کردن پوست را شامل مى شود. (روتین پوستى)

روتین پوستى یک بانوى نمونه

گردآورنده: لیدا قربانى

الین کالکشن (المیرا نوری)

روتین پوستى یک بانوى نمونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *