المیرا نوری

المیرا نوری

خانم المیرا نورى بانوى کارآفرین و خالق برند ِالین مى باشد.
وى دانش آموخته رشته روانشناسى در مقطع کارشناسى و رشته مدیریت (MBA) در مقطع کارشناسى ارشد مى باشد و دوره دیده ی مد و فشن در کشور امارات است . اولین فعالیت هاى هنرى او در سنین نوجوانى در ذهن او شکل گرفت و در سال ۲۰۱۴ آغاز گردید.

شروع فعالیت های وی با گروهی از خانم ها که به بیماری ام اس مبتلا بودند و به اهتمام ایشان شکل گرفت.
همچنین چندین مستند در حمایت از بانوان براى تلوزیون ساخته است.
او اولین کتاب خود را در زمینه ادبیات هایکو به عنوان مؤلف در سن پانزده سالگى منتشر کرد و دومین کتاب خود را با عنوان مؤلف و در همین زمینه در سن هفده سالگى به چاپ رساند.
اکنون ایشان در مراحل تألیف سومین کتاب خود در زمینه ی مد و پوشاک اقوام ایرانی مى باشند.
اولین طراحى ایشان با الهام از کت سوار کارى (فراک) در دوران نوجوانى ایشان در ذهن وى شکل گرفت و سپس در آغاز هجده سالگى همزمان با تاسیس برند ِالین براى حمایت از بانوان به تحقق پیوست. هدف وى از ایجاد این برند علاقه و حمایت  از بانوان در زمینه اشتغال و کمک به خوش پوشى جامعه ایرانى بوده است.
دغدغه وی ایجاد بستری برای اشخاصی خاص و ترد شده از جامعه است که به واسطه ی فشن و فرهنگ سازی درست و مفید، با توجه به دغدغه های شخصی ایشان صورت گیرد. در این راستا عکاسی مجموعه ی پیش تر ایشان با چهره ای که قربانی اسید پاشی شده بود صورت گرفت که مورد توجه ایران و بین الملل قرار گرفت.

اخیرا رونمایی از کالکشن جدید ایشان به نام هورمون عشق را با چهره ای جنجالی به نمایش گذاشت. دختری به نام سایه که دارای سندروم دان می باشد.
به گفته ی ایشان :
“ فشن گفت و گویی صامت است که برای ایجاد ارتباط میان افراد یا جامعه تاثیر مستقیمی بر روح افراد به جا می گذارد “

امروزه با گذشت هشت سال از آغاز به فعالیت برند ِالین، بانوان بسیارى در برهه هاى زمانى متفاوت تحت حمایت این برند شروع به کار کردند، همزمان با طراحى هاى بى نظیر و تولید بى نقص کارها؛ باعث دیدن شدن این برند با کیفیت بین افراد مختلف جامعه گردید.
‌‌سال‌های پیاپی های ایشان در معتبر ترین جشنواره ی ایران ( جشنواره ی فجر ) مورد توجه افراد قرار گرفته است. او طراحی برای افراد شاخص در حوزه کارآفرینی و هنرمندان نام آشناى بسیاری از جمله پریناز ایزدیار، مهتاب کرامتی، هدی زین العابدین، حجت اشرف زاده، سیامک عباسی و … از این برند استقبال کرده اند و با ِالین همکارى داشته اند. اخیرا برند ِالین وارد خط تولید تازه اى با نام ایشان “المیرا نورى“ شده است که علاوه بر خط تولید قبلى این برند، شروع به کار کرده است که در آن کار ها به صورت سفارشى و دست دوز مى باشد که براى هر فرد منحصر به فرد است، هدف از شروع به کار این خط تولید جدید؛ نشان دادن کار هاى دست دوز و گره خورده ای به هنر دست و یادآورى طراحى اصیل ایرانى مى باشد که کارى بسیار زمان بر و دشوار است که ممکن است هفته ها زمان براى تولید بگیرد.
همچنین برند ِالین به تازگى شرایط فروش و همکارى در کشور هاى عربى حاشیه خلیج فارس را ایجاد کرده، که مورد استقبال بانوان عرب و ایرانى مقیم کشور هاى عربى قرار گرفته است.
و ایشان اخیرا از بوتیک های سیاری که در سطح شهر در گردش هستند و می‌توانند بستری راحت برای خرید با تنوع را ایجاد کنند، رونمایی کردند.
رونمایی از خودروهای سیار ایشان با عنوان “الین موبیل “ در تالار وحدت به حضور وزیر مد و پوشاک کشور (رییس ستاد و عفاف) صورت گرفت ایشان تصمیم دارد که بوتیک های سیار را به صورت شبکه ای در شهر های مختلف ایران بزرگ به نمایش بگذارد.

زندگی امروزه ی او تنها با تلاش، تکرار، رویا پردازى، عشق و شجاعت شکل گرفته، که هر فردى با داشتن این گزینه با گذشت زمان مى تواند به خواسته و دست آورد هایش برسد.
و از ایشان “المیرا نورى“ با عنوان خالق برند ِالین و یک بانوى کار آفرین جوانی که دغدغه ای برای تاثیر گذاری در جامعه دارد، یاد مى شود.